♥ | Cemre Eren |♥
Cemre Kemer ve Eren Bakıcı Fan CLub'a HoşgeLdiniz..

Lütfen Üye OLunuz Ya da Giriş Yapınız =)

Mod olmak için 50
Süper mod olmak için 100
Mega mod olmak için 200 mesajı geçmeniz yeterli
♥ | Cemre Eren |♥
Cemre Kemer ve Eren Bakıcı Fan CLub'a HoşgeLdiniz..

Lütfen Üye OLunuz Ya da Giriş Yapınız =)

Mod olmak için 50
Süper mod olmak için 100
Mega mod olmak için 200 mesajı geçmeniz yeterli
♥ | Cemre Eren |♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥ | Cemre Eren |♥

Cemre Eren

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..!

5 posters
YazarMesaj
Junior *Cemre
♥xXx♥Cemreci~Admin♥xXx♥
♥xXx♥Cemreci~Admin♥xXx♥
Junior *Cemre

Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..! Empty
MesajKonu: Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..!   Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..! EmptyCuma Mayıs 01, 2009 12:53 pm

Çocukların son gözdesi

Yaşları 22 ile 24 arasında değişen dört genç kızdan oluşan Hepsi, bu yaş grubunun üstündeki insanlar için çok fazla bir şey ifade etmeyebilir... Ama söz konusu çocuklar olunca Hepsi demek, hayatın rengi, neşesi... İlköğretim çağındaki milyonlarca çocuk için Hepsi’nden alınacak imzalı bir kartpostal, bir fotoğraf ya da poster, dünyalara bedel... Çocukların son gözdesi Hepsi üyeleriyle yaptığımız “Cafe Sohbetleri”nin ilkini dün yayınlamıştık, bugünse ikinci ve son bölümde sıra...

Senin için “Hepsi” ne demek? Hayatındaki yeri ne?
Benim için “Hepsi” hayatımla aynı şey. Hayatım zaten Hepsi’den oluşuyor. Cemre’nin hayatı ve Hepsi iki farklı açıdan değerlendirilemez.

“Cemre, hayatının filmini çekeceğiz” deseler, adının ne olmasını isterdin?
Çekmezdim, biz bir grubuz derdim. Eğer bir film çekilecekse birlikte çekilmeli. “Siyah, Beyaz ve Gri” olurdu herhalde.

Biz, “Bakabileceğiniz kadar çocuk” sloganıyla büyüdük. Bugünse Başbakanımız “En az üç çocuk” diyor. Çocukların en sevdiği müzik grubunun bir üyesi olarak kaç çocuk doğurmak istersin?
Bu konuyu ben de son zamanlarda takip ettim. Bebekleri, çocukları çok seviyorum. Elimden gelse kucağımda bir çocukla turnelere gitmek isterim. Ülkemiz böyle bir durumdayken üç çocuk anlayışına karşıyım. “Ayağını yorganına göre uzatmak” diye bir deyim var. Üç çocuk fazla...

Konservatuvarda okurken kariyer planın neydi? Şu an neresindesin, ilerisi için neler neler var kariyer planında?
Konservatuvarda ben klasik bale yapıyordum. Baleyi gerçekten çok seviyordum. İnşallah Türkiye’deki şartlar değişir diye hep hayal kuruyordum. Sadece Atatürk Kültür Merkezi’ne giderek hayat geçindirmek çok zor. Viyana’da dans etmeyi çok istiyordum. Hepsi planlarım arasında pek yoktu. Bizim kızlar daha çok istiyordu. Benim için şart değildi Hepsi... Kızlarla birlikte olmak için attığım bir adımdı. Şimdi planlarım arasında tabii ki Hepsi’yle çok yol almak var. İyi bir yerdeyiz şu an. Ama kendim olarak o kadar çok şey düşünüyorum ki... Oyunculuğu da sevdim. Bakalım kaç yaşına kadar böyle gideceğiz. Planlarım arasında Hepsi’den kopmak yok. Geçen gün Yasemin’le konuştuk hatta; bu işin çıraklığından başlayıp belki yönetmenliğe kadar giderim diye düşünüyorum. Kamera arkasını istiyorum.

Günün birinde Aslı’nın Kerem’le, Şirin’in Ferhat’la aşkı gibi bir aşk yaşarsan ve aşkın sana, “Cemre ya Hepsi ya biz’ derse tercihin ne olur?
Aşık olacağım insanın özellikleri arasında böyle bir özellik olamaz. “Hepsi ya da beni tercih edeceksin” diyen birine aşık olmam zaten. Ben her zaman kariyerimi, işimi tercih ederim. İyi ki, böyle bir şeyle karşılaşmadım.

Hepsi grubunun dışında şov dünyasından görüştüğün birileri var mı?
Özel hayattan geriye kalan bir şey olmadığı için iş yaptığımız insanlarla görüşüyoruz.

Dizi ve Hepsi Grubu olmadığı zamanlarda Cemre olarak neler yaparsınız?
Biraz enteresan olduğu için ve bir şeyler kattığı için ansiklopedi okurum. Bunun dışında müzik dinlerim. Küçükken de ansiklopedi okurdum. Ama onlar resimli ansiklopedilerdi. Gerçek olan şeyleri okumayı seviyorum. Mutlaka kızları ararım, yalnız kalamam. Gruptan ilk aradığım ya Eren, ya Yasemin.

Keşke yapmasaydım dediğin ne var?
Keşke, 4 - 5 sene evvel hep beraber ailelerimiz ve kızlarla tatile gitmiştik Bodrum’a... Dedem burada kalmıştı. Ona iki gün sonra geleceğimi söylemiştim. Dedem kaza geçirmiş ve rahmetli oldu. Keşke iki gün erken gelebilseydim. Hep aklıma gelir bu.

İyi ki yapmışım dediğin ne var?
İyi ki Hepsi’ye katılmışım. Çünkü kendime bir gelecek sağladım.

Mutlaka yapmalıyım dediğin ne var?
Aklımdan geçen milyonlarca şey var. Hepsini mutlaka yapmalıyım.

10 ismin çağrıştırdıkları

Gülçin Ergül: Sakar
Eren Bakıcı: Kardeşim
Yasemin Yürük : Bir parçam
Sezen Aksu: Saygı ve sevgi
Ajda Pekkan: Hayret
Yonca Evcimik: Küçüklüğüm
Ayçe Abana: Oyunculuk
İnci Gündoğdu: Güç
Kartal Cidamlı: Deneyim
Şebnem Özberk: Aşk

Tam bir sinema delisiyim

Sizin için Hepsi ne demek? Hayatındaki yeri ne?
Hepsi gerçekten hayatımda ailem hariç tabii ki, uğruna her şeyden vazgeçebileceğim ve daha olmadan bile olacağına çok inandığım şeylerden biriydi. İnancımın en yoğun olduğu şey Hepsi.

“Hayatının filmini çekeceğiz adı ne olsun?” deseler, ne derdin?
Yine Eren olsun isterim. Mesela Karelerle Eren olabilirdi filmin adı.

Biz, “Bakabileceğiniz kadar çocuk” sloganıyla büyüdük. Bugünse Başbakanımız “En az üç çocuk” diyor. Çocukların en sevdiği müzik grubunun üyesi Eren Bakıcı dünyaya kaç çocuk getirmek ister?
Bazen keşke çocuğum olsa diyorum. Şu an için işlerim daha ön planda... Fakat bazen şunu da düşünmüyor değilim. Dünyanın dengesi gittikçe bozuluyor. Felaketlere yaklaşıyoruz. Böyle bir dünyaya çocuk getirmek belki bizim için çok zor olacak. Biz evlat duygusunu yaşayacağız. Acaba onların çocukları ne yapacak? Annelik içgüdüsü ağır mı basacak bilmiyorum.

Konservatuvarda yaptığın kariyer planının şu an neresindesin?
Konservatuvarda okurken dans grubuyduk biz. Benim en büyük hayalim bu gruptu. Sahnede şov yapmaktı benim hayalim. Çocukluğumdan beri de yurtdışındaki tüm grupların video kasetlerini getirtirdim. O kasetleri izlerdim ve hayal kurardım. Ama dans adına hayallerim; ben modern dans okuyordum klasik baleydi önce. Daha çok yurtdışında müzikal oyuncusu olmak ya da koreograflık öğrenmekti. O hayalimden de hâlâ vazgeçmedim. Ama en çok ağır basan taraf “Hepsi” grubuydu.

Elinde sihirli bir değnek olsa Türkiye için neler yaparsın? Dünya için neleri hayata geçirirsin?
Sihirli değneğimle tekrar Atatürk’ü var ederdim.

Konservatuvarda okurken idolün kimdi, şimdi kim?
Konservatuarda okurken “Cats” müzikalindeki dansçılardan biri olmak için her şeyimi verebilirdim. Ama şuan da idolüm yok.

Günün birinde Aslı’nın Kerem’le, Şirin’in Ferhat’la aşkı gibi bir aşk yaşarsan ve aşkın sana, “Eren ya Hepsi ya biz’ dese tercihin ne olur?
Hepsi olurdu... (Eren, bunu öyle bir tonda söyledi ki, içinden geldiği için değil, sanki mecbur olduğu için söyledi.)

Bunu öyle bir tonlama ile söyledin ki!
Bu tonlama o kadar önemli ki aslında... Çünkü çok mükemmel o aşklar. Aşk gerçekten çok zor bulunan bir şey. Fakat biz hepimiz işimize o kadar aşık insanlarız ki, şu anki yaşadığımız ilişkilerimizde iş ağır basıyor. Belki de bu kadar büyük bir aşk yaşamadığım için bu cevabı veriyorum.

Dizi ve Hepsi Grubu olmadığı zamanlarda neler yapıyorsun?
Tam bir sinema delisiyim. Akşam eve gidiyorum mesela yolun üzerinde bir DVD’ci var. Eve gitmeden önce kesinlikle gidip yeni çıkan filmlerden alırım.

Peki çok merak ettiğin bir film var ama henüz DVD’si çıkmadı, korsanı var. Korsanını alır mısın?
Yemin ediyorum almıyorum. Zaten gittiğim filmlerinde orijinal DVD’lerini alır, arşivlerim. Korku ve macera filmleri çok fazla beni yansıtmıyor. Ferzan Özpetek hastasıyım diyebilirim. Reha Abi’nin (Erdem) filmlerini çok beğeniyorum ve bir koleksiyonu var bende.

Keşke yapmasaydım dediğin ne var?
Bu lafı hiç söylemedim çünkü ben hayatta her şeyde bir hayır olduğunu düşünürüm. Bir ara çok küçükken dans ederken ayak bağlarımı zedeledim, menisküsümü yırttım. Yaşım çok küçük olduğu için ön çapraz bağı ameliyatı yapılmadı Doktorlar dans hayatımın bittiğini söyledi. Keşke o hareketi yapmasaydım. Ama o yaptığım hareketin de bana faydaları oldu. Sınıf değiştirdim. Çok iyi bir hocadan ders aldım. Okula gidemediğim dönemler oldu ve ben bu dönemde kendimi başka şeylere yönelttim.

İyi ki yapmışım dediğin ne var?
Hepsi grubunun ilk çıkacağı zamanlardı. O dönemde bir bekleyiş söz konusu. Bir gram ümidimi kaybetmedim. İyi ki kaybetmemişim.

Mutlaka yapmalıyım dediğin ne var?
Dünyanın her yerini gezmek istiyorum. Gezmeyi çok seven biriyim. Yeni yerler insanın kültürünü zenginleştiriyor.

10 ismin çağrıştırdıkları

Gülçin Ergül: Çok eski arkadaşım
Yasemin Yürük: Grubumuzun en alınganı
Cemre Kemer: İki zıt kutup ama mükemmel
Sezen Aksu: Kraliçe
Ajda Pekkan: Süperstar
Yonca Evcimik: Türkiye’de danslı müziğin ilki
Ayçe Abana: Oyunculuk derslerimiz
İnci Gündoğdu: Patroniçe
Kartal Cıdamlı: Hepsi dizisi
Ayşe Bakıcı: İdolüm
http://cemreren.forumeiros.com/
ßЧП•VaηєSSa•SµĐз
Cok TatLı YeNi Üye
Cok TatLı YeNi Üye
ßЧП•VaηєSSa•SµĐз

MesajKonu: SaoLLL Xd   Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..! EmptyCuma Mayıs 01, 2009 1:51 pm

SaoLLL AjKomm uıı kk
Slvbkc*3rén^m
♥.X.♥Erenci~Admin♥.X.♥
♥.X.♥Erenci~Admin♥.X.♥
Slvbkc*3rén^m

MesajKonu: Geri: Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..!   Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..! EmptyCuma Mayıs 01, 2009 2:14 pm

Çok tşkler cnm Wink
http://cemreren.forumeiros.com
iLksen-dr
♥xXx♥Moderatör♥xXx♥
♥xXx♥Moderatör♥xXx♥
iLksen-dr

MesajKonu: Geri: Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..!   Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..! EmptyC.tesi Mayıs 02, 2009 2:05 pm

PayLaşım için saoL Very Happy
Zeynep
*Cok TatLı AkıLLı Üye*
*Cok TatLı AkıLLı Üye*
Zeynep

MesajKonu: Geri: Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..!   Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..! EmptyCuma Mayıs 08, 2009 11:18 am

Çok sağol aşkusu Smile

Milliyet'te Cemre ve Eren röportajı..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EREN AND CEMRE
» CEMRE EREN .....
» Eren Cemre 1.Ailemiz
» Cemre Eren halkı
» CEMRE resimlleri